دلتنگی

 سلام

از اين مديرها خودخواه تر خودشونن مي خواستم جابجا بشم و يه قسمت ديگه كار كنم كه فعلا با مخالفت رييس جديدم روبرو شدم. بهش مي گم من ۲ ساله كه مي خوام جابجا شم اجازه نمي دن ايشون مي گه مقصر خودتي و عملكردت ( مثلا يعني چون نيروي خوبي هستي بهت اجازه نمي دن بري ) خوب منم دارم فكر مي كنم تا عملكردمو تصحيح كنم و تبديل بشم به يه نفري كه بود و نبودش خيلي فرقي با هم نداره تا بتونم از قسمتي كه هستم برم.

خلاصه كه خيلي قاطيم وقتي مي بينم  يه نفره با ۲۸ سال و۴ سال سابقه (به اندازه من تو شهرداري) مي تونه شهردار منطقه ۱۷ تهران باشه و ديگري با همين سن و همين سابقه شهردار منطقه ۱۳ و من نمي تونم از قسمتم جابجا بشم از خودم و عملكردم و همه بدم مي آد.

/ 3 نظر / 18 بازدید
کاوشگر نور

زدو دیده خون فشانم، ز غمت شب جدایی چه کنم که هست اینها، گل باغ آشنایی همه شب نهاده ام سر، چو سگان بر آستانت که رقیب در نیاید، به بهانه گدایی من منتطر نظرت هستم، من رو چشم انتظار نذاری؟

TRAVERTINE

قشنگ یعنی تعبیر عاشقانه اشکال

برای فردا

سلام تصميم جديدتون اينه؟ «دارم فكر مي كنم تا عملكردمو تصحيح كنم و تبديل بشم به يه نفري كه بود و نبودش خيلي فرقي با هم نداره تا بتونم از قسمتي كه هستم برم.» اشکالی نداره. فقط مواظب باشین به صورت یک عادت همیشگی و جزئی از طبیعتتون در نیاد. خمودگی و جداشدن از کار نمی تونه در بلند مدت مفید باشه. بهتره حتی اگه این تصمیم رو به صورت یک استراتژي اتخاذ کردین همیشه یادتون باشه که باید قابلیت تبدیل شدن سریع به وضعیت فعلی تون و کار کردن زیاد و با نشاط رو حفظ کنین.