سلام

روز چهارشنبه نفر دوم معاونت ما تقریبا شد معاون .(تقریبا چون خیلی شفاف نبود و مراسم معارفه برگزار نشد) و ایشون روز پنجشنبه گذشته را در یک اقدام خود شکوفا نمودنانه آماده باش اعلام نمودند و همه را به سر کار کشاندند. برای کاری که به همه مربوط نبودو اتفاقا هیچ کس هم کاری نداشت.

دو نکته اتفاق افتاد یک اینکه ۳ نفر از همکارها نیومدن و من مطمئنم که هیچ برخوردی با اونا نمی شه که این خیلی بده.

و دوم اینکه این رییس نشون داد چون به کار مسلط نیست  با اولین کار مهمی که پیش اومد برای اینکه مشکلی پیش نیاد به همه آماده باش داد تا حضور داشته باشن که نکنه نیرو لازم باشه مثلا برای کارای تایپ و ...

در ادامه معرفی شهرداری :

معاونت فنی و عمرانی - این معاونت وظیفه اجرای عملیات عمرانی ازقبیل احداث بناهای فرهنگی ورزشی-آسفالت-نهر سازی-احداث ساختمان های اداری و ... را انجام میدهد

نحوه انجام کار های عمرانی در شهرداری بصورت پیمانی است .بد نیست مراحل انجام یک پروژه عمرانی در شهرداری را برایتان بنویسم.

۱- پیشنهاد اعتبار در بودجه سال آتی

۲- تصویب از سوی شورای شهر و ابلاغ آن از سوی اداره کل برنامه بو بودجه به منطقه

۳- برگزاری مناقصه و انعقاد قرارداد

۴- انجام کار از سوی پیمانکار و نظارت از سوی معاونت اجرایی مربوطه

۵- صورت و ضعیت و تایید و تحویل موقت و تحویل دائم و تسویه حساب و ...

تا بعد

/ 10 نظر / 14 بازدید
مهدی شريعتمداری

با سلام خدمت شما دوست عزیز با توجه به اینکه اینجانب عضو انجمن متخصصین ایران می باشم شما می توانید به راحتی بر روی لینکی که در وب سایت من قرار دارد عضو انجمن متخصصین ایران شوید پیشنهاد می کنم هر چه زودتر وارد وب سایت من شده و عضو شوید.

برای فردا

سلام خدا اخر عاقبتتون رو با اين آقای رئيس جديدتون به خير کنه

مقالات صدری زاده

سلام . از محبت شما ممنونم . چند روزی ماموريت کاری داشتم به قم و عسلويه و سنندج و نتوانستم کلبه را آب و جارو کنم .

سينرژی

سلام شما که در مورد افراد محل کارتان می نويسيد مواظب باشيد مشکلی که برايی «خاطرات يک مدير» پيش آمده٬ برای شما تکرار نشود.

برای فردا

سلام...

ياسمن

سلام آقای عليرضا من خوشحالم که با وبلاگ شما آشنا شدم . من دارم در مورد ؛بحران فرهنگی در مديريت ؛ تحقيق می کنم و از شما کمک می خوام که اگر منبعی خوبی میشناسید به من هم معرفی کنيد با تشکر از شما . خوشحال ميشم به من سر بزنيد

راحله

سلام و مرسی به من سر می زنی می دونی راستش يه جورايی ما يعنی شرکتی که من توش کار می کنم پيمانکار شهرداريه. توی اين يه ماه گذشته تقريبن به ۱۴-۱۵ تا شهرداری سر زدم و با معاونت فضای سبزشون جلسه داشتم. فکر می کنی می تونی به ما کمک کنی؟

راحله

سلام مرسی که زود جواب دادين شما تو کدوم منطقه هستين؟