کميته

يكي از اقدامات خوبي كه در چند ساله اخير در در شهرداري تهران اتفاق افتاده است  تشكيل كميته هاي مختلف از قبيل كميته آموزش ، كميته امور اداري ، كميته درآمد ، ... جهت تصميم گيري جمعي براي امور مربوطه است ، كه تصميم خوب و قابل تقديري مي باشد . اما اينكه اعضاء اين كميته ها را چه كساني تشكيل دهتد تا تصميماتي كه اتخاذ مي گردد  اثرگذاري بالايي داشته باشد جاي تامل دارد . آيا در مناطق اجازه داده مي شود از نفرات خارج از مديران رده بالاي فعلي مناطق مانند كارمندان متخصص ، يا يك متخصص خارج از منطقه  در كميته ها استفاده گردد يا همان نفراتي كه در همه امور منطقه تصميم گيرهستند در اين كميته ها دور هم مي نشينند ، ميوه مي خورند و مثلا براي دوره ي آموزشي تصميم مي گيرند كه هيچ اطلاعي از آن ندارند!. 34.gif

اتفاقي كه در منطقه ما مي افتد حالت دوم بوده و منطقي است كه با تصميمات آقايان هيچگونه تغييري در عملكرد منطقه نيفتد و مثلا يكي از پرسنل زرنگ منطقه به دوره گرافيك و انيميشن با هزينه بالايي مي رود كه هيچگونه بازدهي در شهرداري نخواهد داشت.

   جايي خوندم تعريف كميته را به اينصورت نوشته بود :

كساني كه نمي توانند كاري انجام دهتد دور هم جمع مي شوند تا با هم به اين نتيجه برسند كه كاري نمي توانند انجام دهند.03.gif04.gif

/ 5 نظر / 12 بازدید

آدم با انصاف کم پيدا ميشه.shamimeandishe.persianblog.ir

** بانو **

درود بر شما دوست گرامی اره نيومدم اما اين کوتاهی من نبوده . ميدونی شما دعوت نکرديد. رسم بر يانه که هر کدوم از دوستان آپ که کردن ديگران رو که ميخان نظری بلر متنشون بدن دعوت ميکنن . منم فکر کردم هنوز مثل خودم آپی نکردی . . . . اما خوشحالم که از ياد نبردی وبلاگمو و سری زدی . . . .

مزدک

با عرض سلام میخواستم نظرتون رو با تبادل لینک بپرسم

برای فردا

سلام خوبين؟ نمی خواين به روز کنين؟‌امروز جمعه است!!...

ورياصدر پور و معصومه شهبازی

وبلاگ 8 مارس با این مطالب بروز شد. 1: » یک گام دیگر به جلو در تدارک مراسم ها و جشن های ٨ مارس اسد گلچینی :2 » اکتبر میپرسد؛هشت مارس نزدیک است. چکار باید کرد؟ سوسن هجرت 3: » برنامه هاي مشترك سازمان رهايي زن، حزب حكمتيست و حزب كمونيست كارگري عراق بمناسبت روز جهاني زن در خارج از كشور در وبلاگ 8 مارس بالای صفحه دو لینک را به "یک دنیای بهتر" برنامه حزب کمونیست کارگری ایران- حکمتیست http://8-mars.blogfa.com/post-2.aspx و "حقوق جهانشمول انسان" http://www.8-mars.blogfa.com/post-1.aspx اختصاص داده ایم این صفحات در خود وبلاگ ارائه داده شده است و کاربران در ایران میتوانند به این صفحات بدون فیلتر مراجعه کنند توصیه میکنیم از این لینکها دیدن کنید و آن را به دوستانتان معرفی کنید. نظرات و پیشنهادات خود را در مورد مطالب در نظر دهی وبلاگ 8 مارس برایمان بنویسید.