مطلب پايان سال

سلام

پیشاپیش عید نوروز را به همه دوستان و عزیزان تبریک عرض نموده و آرزوی ایام خوشی را برایشان دارم.

این روزها در ادارات دولتی همه دنبال حقوق اسفند و عیدی و پاداش پایان سال و برای کارکنان قراردادی مبلغ سنوات و خلاصه همه دنبال پول هستند.

شهرداری منطقه ما در آخرین روز کاری یک عدد گلدان هدیه می دهد که باید به دنبال آن هم دوید .( برای اینکه گل سرحالتری را بدست آورد.)

هر ساله در پایان سال بسته ارزاق هم تحویل می دهند که امسال شامل ۱۵ کیلو برنج  ۲ عدد کنسرو ماهی یک بسته شکلات یک بسته چای و دیگه نمی دونم چی می باشد.

یک مبلغی هم در اختیار شهردار منطقه برای پرداخت پاداش به پرسنل قرار گرفته است که از سوی ایشان به معاونین پرداخت شده تا تقسیم ارث کنند. سری قبل که این اتفاق افتاد آقایان برای خودشان مبالغ در حدود ۴۰۰۰۰۰ تومان برداشته بودند و به پرسنل مبالغ ۴۰۰۰۰ تومان پرداخت کردند که حتما این نوبت هم همینطور خواهد بود.(دلم نمیاد بگم کوفتشون بشه)

خلاصه مطلب می بینید که آخرای اسفند کارمندهای شهرداری خیلی سرش شلوغه و مرتب باید پیگیر حق و حقوقشون باشن.و من هم از این بحث مستثنا نیستم پس بهم حق بدین که وقت نکنم وبلاگم رو بروز کنم.

بودجه سال ۸۶ مناطق شهرداری امروز یعنی آخرین روز کاری سال ۸۵ ابلاغ شد که فقط گفته بشه در سال ۸۵ ابلاغ شده است حالا چه دلیلی داره نمی دونم . سال بعد بیشتر راجع به بودجه تو وبلاگم می نویسم . نا گفته نماند برای اینکه تسریع در کارها انجام بشود اسناد مناقصه همه پروژه های پیشنهادی بودجه سال ۸۶ را قسمت قراردادها آماده کرده بود که با توجه به اینکه خیلی از پروژه ها از لیست بودجه ابلاغی حذف شده است این کار هم کار بیهوده ای بود که انجام شده است.

فکر نمی کنم تا نیمه دوم فروردین بتونم وبلاگم رو بروز کنم و عذرخواهی می کنم هرچند همچین خواننده ای هم پشت در نیست.

دوستون دارم امیدوارم دوسم داشته باشید.

/ 5 نظر / 16 بازدید
مقالات صدری زاده

سلام . وضع شرکتهای بيمانکاری خوب نيست . حقوق بهمن و اسفند تاکنون برداخت نشده . . . سال نو بر شما و خانواده محترم نيز مبارک .

شمس نيا

سلام آغاز سال ۱۳۸۶ را پیشاپيش تبريک میگم به ما سری بزن

برای فردا

سلام من هم پيشاپيش سال نو رو خدمت شما تبريک عرض می کنم. اميدوارم سال خوبی برای همه باشه. فکر کنم عنوان اين پستتون مطلب پايان سال باشه. من خودم هميشه کلی غلط تایپی دارم . نگران عايدات آخر سال نباشين. باز خدا رو شکر کنين که تهش يک چيزی بهتون رسيده. ما امسال بهمون کالای غير نقدی ندادند. البته وزارتخونه و سازمان دادند ولی سهم موسسات ظاهرا يک جايی وسط راه.....

خاطرات يک مدير

بــاز مـــی آیــــد بــــهـــار دلـنشین / بــاز بــلـبــل مــی شــود با گل قرین بــاز صـــحــرا پـر شقایق می شود / بــاز روشــن قــلب عـاشق می شود سال نو مبارک

سعيد طهمورثي

به نظر ميرسد ما حرفهايمان از روی سيری و يا گرسنگی مطق زده ميشود تا از روی حس مسئوليت مثلا شهروندی و يا مقام تصميم گيرنده ُبه هر حال در اين شرايطی که همه بدنبال خالی کردن درد دلهايشان هستند اين هم غنيمت است خدا قوت