سلام

روز ۱۰ و ۱۱ اردیبهشت رفته بودم کنفرانس بین المللی مدیریت کنترل پروژه که در سالن همایش رازی واقع در دانشگاه علوم پزشکی جنب برج میلاد انجام می شد . کنفرانس خوبی بود سی دی مقالات کنفرانس به همه داده شد که این خیلی خوب بود.اگه کسی علاقه مند بود بگه در اختیارش بذارم خوب البته تخصصی بود.

--------------------

روز پنجشنبه یکی از کانال ها با خانم شهره آغداشلو مصاحبه می کرد می دونید که ایشون بازیگر هالیوود هستش . خوب صحبت می کرد فارسی روان - در مورد فیلم ۳۰۰ نظرش جالب بود گفت : این فیلم اصلا فیلم تاریخی نیست که ما مهم بگیریمش و روی اون بحث کنیم بلکه یک کمیک بوک بوده که از اون فیلم ساختند . شاید ما نباید همه چیزو انقدر جدی بگیریم البته در عین حال که ما هم توانمندی ایجاد کنیم که از عهده پاسخ مشابه به سازندگان فیلم براییم نه که داد و بیداد را بیندازیم. 

-------------------

این برنامه شب شیشه ای هم خوب گل کرده واقعا آقای رشید پور مجری توانمندیه و حقشه که مطرح بشه براش آرزوی موفقیت می کنم.

----------------

/ 4 نظر / 16 بازدید
سينر

سلام مصاحبه در کدام کانال تلويزيون پخش شد؟ هشت تا کانال تلويزيون ما که از اين برنامه‌ها نشان نمی‌دهد. راستی مارک تلويزيون شما چيست؟ ضمنا اگه مقاله جالبی در سی‌دی ديديد خوشحال می‌شوم که لينک آن را در وبلاگ بگذاريد يا ميل بزنيد. موفق باشيد.

سينرژی

يادداشت قبلی وسط نوشتن نام و نشان ارسال شد. ببخشيد.

راحله

سلام ممنون از پيگيريت و از اينكه يادت بود فعلن كه به مشكلي برنخورديم اميدوارم كه كارا همينطور به خوبي پيش بره بازم ممنون

برای فردا

سلام خوبين؟ چه خبر؟ امتحانتون خوب بود؟