رييس جديد

سلام

اینروزها نه اینکه سرم شلوغ باشه که هست اما اومدن رییس جدید برای قسمتمون باعث شده که مشغله فکریم زیاد باشه و نتونم تمرکز داشته باشم.

از وقتی صحبت عوض شدن رییس می افته رایزنی ها شروع می شه که کی هست؟ چیکاره بوده؟ سابقه اش چقدره؟ سخت گیره ؟ و ... و قاعدتا اونهای که از شرایطشون راضیند نگران این هستند که نکنه وضعیتشون خراب شه. راستش من از تغییر تحول خوشم می آد و در این مورد خاص چون از مسئول قبلیمون راضی نبودم از این تغییر راضیم.

 یه تصمیمهایی گرفتم و می خوام قسمتم رو عوض کنم با هر کی مشورت می کنی یه چیزی می گه اما من از این وضع یکنواختی که دارم اصلا راضی نیستم و کار فعلیم ارضام نمی کنه تو کتابه غروب جلال خوندم که جلال دنبال فعالیت و دردسر بوده (نزدیک به این مضمون) خلاصه تصمیمم برای تغییر جا قطعیه و باید رایزنی های اداریشو انجام بدم امیدوارم که کار درستی باشه.

این روزا دوتا کتاب خوندم یکی ساخت ژاپن که نویسنده اش مدیر عامل شرکت موفق سونیه.

در مورد فرهنگ کار ژاپنی ها و نحوه پیشرفت شرکت نوشته شده.

و یکی کتاب ما چگونه ما شدیم که نوشته صادق زیبا کلام . کتاب خوب و آگاهی بخشیه فکر آدمو باز می کنه.خوندنشو به همه علاقه مندا پیشنهاد می کنم.

نمی دونم تو مملکت قحط الرجاله ؟ چرا هر کیو از کار بر می دارن یه کار بهتر بهش می دن ؟ (رییس قبلیم ارتقاء شغلی پیدا کرده همون که من می گفتم کارو نمی فهمه )

نویسنده : عليرضا در ساعت ٦:٢٤ ‎ب.ظ روز شنبه ٢ تیر ،۱۳۸٦
Comments نظرات ديگران      لینک دائم      افزودن به دلیشس