پروژه های نیمه تمام شهرداری تهران

سلام

راستش چون می خوام امتحان دانشگاه آزاد بدم (اواسط اردیبهشت)خیلی تمرکز ندارم و اگه وقتی پیدا می کنم دوست دارم درس بخونم برای همین شاید یادداشتهام هم دیر می شه هم آبکی ببخشید.

یکی از پروژه های شهرداری تهران که به صورت نیمه تمام و یک مقدار بلاتکلیف مانده پروژه آرشیو الکترونیکی پرونده های شهرسازی و درآمد مناطق تهران هستش. فکر می کنم این پروژه زمان آقای احمدی نژاد با شعار شهرداری الکترونیک شروع شد و با شعار آقای قالیباف هم ادامه یافت و مناطق شروع کردند از طریق پیمانکار به اسکن کردن پروندهاشون بدون اینکه تکلیف نرم افزار اصلی برنامه بعد از اتمام اسکن آماده باشه. خلاصه الان اکثر مناطق پرونده هاشون اسکن شده و در هر منطقه نزدیک به دویست میلیون تومان هزینه شده و فعلا تقریبا مسکوت مانده و ۲۲ تا منطقه هر کدام این مبلغ رو هزینه کردن .فکر نکنم مبلغ کمی بشه.

----------------

در زمان آقای احمدی نژاد یک پروژه ای به مناطق ابلاغ شد به نام (( ساماندهی کارگران فصلی )) منطقه ما اقدام به احداث یک ساختمان با هزینه ای نزدیک به پنجاه میلیون تومان کرده در سال ۸۴ که هنوز این ساختمان مورد بهره برداری قرار نگرفته واقعا ما اگه یک میلیون تومان داشته باشیم اونو توی حساب سپرده گذاری نمی ذاریمش تا سود بگیریم....

--------------

یکی از معاونت های شهرداری مناطق معاونت شهرسازی و معماریه که مردم شهرداری رو با این معاونت و البته با معاونت امور شهری می شناسن .

وطیفه این معاونت نظارت بر ساخت و ساز در منطقه است یعنی اگه کسی بخواد کار عمرانی در ملک خودش انجام بده از قبیل نوسازی - تخریب و بازسازی - احداث بنا و ... باید به این قسمت مراجعه کنه.

اولین کاری که این معاونت هم انجام می ده تطبیق درخواست شهروند با طرح های بالادست مثل طرح جامع و طرح تفضیلی  تهران هستش.

چون این معاونت خیلی ارباب رجوع داره پس احتمال خلاف هم توش زیاده و حرف و حدیث هم زیاد داره و معمولا هم مردم از این بخش به دلایل مختلف  ناراضی هستن.

نویسنده : عليرضا در ساعت ۱٠:۳۱ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٤ اردیبهشت ،۱۳۸٦
Comments نظرات ديگران      لینک دائم      افزودن به دلیشس