مطلب پايان سال

سلام

پیشاپیش عید نوروز را به همه دوستان و عزیزان تبریک عرض نموده و آرزوی ایام خوشی را برایشان دارم.

این روزها در ادارات دولتی همه دنبال حقوق اسفند و عیدی و پاداش پایان سال و برای کارکنان قراردادی مبلغ سنوات و خلاصه همه دنبال پول هستند.

شهرداری منطقه ما در آخرین روز کاری یک عدد گلدان هدیه می دهد که باید به دنبال آن هم دوید .( برای اینکه گل سرحالتری را بدست آورد.)

هر ساله در پایان سال بسته ارزاق هم تحویل می دهند که امسال شامل ۱۵ کیلو برنج  ۲ عدد کنسرو ماهی یک بسته شکلات یک بسته چای و دیگه نمی دونم چی می باشد.

یک مبلغی هم در اختیار شهردار منطقه برای پرداخت پاداش به پرسنل قرار گرفته است که از سوی ایشان به معاونین پرداخت شده تا تقسیم ارث کنند. سری قبل که این اتفاق افتاد آقایان برای خودشان مبالغ در حدود ۴۰۰۰۰۰ تومان برداشته بودند و به پرسنل مبالغ ۴۰۰۰۰ تومان پرداخت کردند که حتما این نوبت هم همینطور خواهد بود.(دلم نمیاد بگم کوفتشون بشه)

خلاصه مطلب می بینید که آخرای اسفند کارمندهای شهرداری خیلی سرش شلوغه و مرتب باید پیگیر حق و حقوقشون باشن.و من هم از این بحث مستثنا نیستم پس بهم حق بدین که وقت نکنم وبلاگم رو بروز کنم.

بودجه سال ۸۶ مناطق شهرداری امروز یعنی آخرین روز کاری سال ۸۵ ابلاغ شد که فقط گفته بشه در سال ۸۵ ابلاغ شده است حالا چه دلیلی داره نمی دونم . سال بعد بیشتر راجع به بودجه تو وبلاگم می نویسم . نا گفته نماند برای اینکه تسریع در کارها انجام بشود اسناد مناقصه همه پروژه های پیشنهادی بودجه سال ۸۶ را قسمت قراردادها آماده کرده بود که با توجه به اینکه خیلی از پروژه ها از لیست بودجه ابلاغی حذف شده است این کار هم کار بیهوده ای بود که انجام شده است.

فکر نمی کنم تا نیمه دوم فروردین بتونم وبلاگم رو بروز کنم و عذرخواهی می کنم هرچند همچین خواننده ای هم پشت در نیست.

دوستون دارم امیدوارم دوسم داشته باشید.

نویسنده : عليرضا در ساعت ۱٠:٥۸ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢۸ اسفند ،۱۳۸٥
Comments نظرات ديگران      لینک دائم      افزودن به دلیشس