سلام

اين روزا بعد از امتحان فوق ليسانس شروع كردم به كتاب خوندن آخرين كتابي كه خوندم با عنوان " تاريخ فرهنگي اجتماعي شهر تهران " بود . جالب بود نوشته تهران امروز متشكل از چنين روستا بوده در كنار شهر ري و اولين شاه قاجار  اونو به پايتختي انتخاب مي كنه و باعث گسترش اون مي شه و منجر به بوجود اومدن  تهران امروزي مي شه  .خدا بگم چيكارش كنه اين آقا محمد خان قاجارو.

دلم از مديريت شهرداري راستش خيلي پره و ترجيح مي دم سكوت كنم و چيزي ننويسم . چه پولي كه داره توي اين سرزمين هزينه مي شه و راستش فكر مي كنم به خاطر مديريت ناتوان نتيجه اي كه بايد بده نمي ده.

 اين آقاي قاليباف نمي دونم چرا انقدر فشار مي آره كه پروژه ها سريع انجام بشه و قطعاً اين سرعت كذايي بالا باعث اتلاف منابع در مناطق تهران مي شه. اين طرح جهادي هم كه براي رفع ضزبتي معضلات شهر تهران بايد باشه به نظر من تبديل به عرصه قدرت نمايي قاليباف شده . مناطق هم كه مي خوان از هم كم نيارن فشار به پرسنل مي آرن كه حجم بيشتري از كار در مدت زمان طرح انجام بشه (زمان طرح در مناطق 2هفته).

 

نویسنده : عليرضا در ساعت ۱٢:٥۸ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٩ اردیبهشت ،۱۳۸٦
Comments نظرات ديگران      لینک دائم      افزودن به دلیشس


 

سلام

پنجشنبه گذشته کنکور فوق لیسانس دانشگاه آزاد دادم بد نبود اما چون رشته انتخابیم رشته لیسانسم نیست نمی دونم نتیجه چطور می شه دعا کنید قبول بشم راستش چون ادامه تحصیل رو خیلی دوست دارم.

---------

بعد از امتحان هم به قول معروف گازشو گرفتم رفتم شهرستانمون جای همه خالی اریبهشت مسافرت خیلی با صفا می شه همه جا سر سبزه و تازه خلاصه یه آب و هوایی عوض کردیم به همراه همسر گرامی.

-------

با لاخره چرخه سیاسی به نفع قالیباف چرخید و ایشون در پست شهردار تهران ابقاء شد من خیلی حس خوبی ندارم چون فکر می کنم نوی دو ساله آینده قالیباف به فکر رییس جمهور شدن باشه و هر کاری که انجام می ده با اون هدف انجام بشه خلاصه خدا آخر عاقبت همه رو ختم به خیر کنه.

--------

روزنامه هم میهن روز یکشنبه رو مطالعه کردم به نظرم روزنامه خوبی باشه هر چند من گفتم برام روزنامه شرق بیارن ( با پول) برای مطالعه فکر می کنم خرید یک روزنامه برای مطالعه لازم باشه .

نویسنده : عليرضا در ساعت ۱٠:۱٤ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٤ اردیبهشت ،۱۳۸٦
Comments نظرات ديگران      لینک دائم      افزودن به دلیشس


 

سلام

روز ۱۰ و ۱۱ اردیبهشت رفته بودم کنفرانس بین المللی مدیریت کنترل پروژه که در سالن همایش رازی واقع در دانشگاه علوم پزشکی جنب برج میلاد انجام می شد . کنفرانس خوبی بود سی دی مقالات کنفرانس به همه داده شد که این خیلی خوب بود.اگه کسی علاقه مند بود بگه در اختیارش بذارم خوب البته تخصصی بود.

--------------------

روز پنجشنبه یکی از کانال ها با خانم شهره آغداشلو مصاحبه می کرد می دونید که ایشون بازیگر هالیوود هستش . خوب صحبت می کرد فارسی روان - در مورد فیلم ۳۰۰ نظرش جالب بود گفت : این فیلم اصلا فیلم تاریخی نیست که ما مهم بگیریمش و روی اون بحث کنیم بلکه یک کمیک بوک بوده که از اون فیلم ساختند . شاید ما نباید همه چیزو انقدر جدی بگیریم البته در عین حال که ما هم توانمندی ایجاد کنیم که از عهده پاسخ مشابه به سازندگان فیلم براییم نه که داد و بیداد را بیندازیم. 

-------------------

این برنامه شب شیشه ای هم خوب گل کرده واقعا آقای رشید پور مجری توانمندیه و حقشه که مطرح بشه براش آرزوی موفقیت می کنم.

----------------

نویسنده : عليرضا در ساعت ٢:٠٧ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٥ اردیبهشت ،۱۳۸٦
Comments نظرات ديگران      لینک دائم      افزودن به دلیشس


پروژه های نیمه تمام شهرداری تهران

سلام

راستش چون می خوام امتحان دانشگاه آزاد بدم (اواسط اردیبهشت)خیلی تمرکز ندارم و اگه وقتی پیدا می کنم دوست دارم درس بخونم برای همین شاید یادداشتهام هم دیر می شه هم آبکی ببخشید.

یکی از پروژه های شهرداری تهران که به صورت نیمه تمام و یک مقدار بلاتکلیف مانده پروژه آرشیو الکترونیکی پرونده های شهرسازی و درآمد مناطق تهران هستش. فکر می کنم این پروژه زمان آقای احمدی نژاد با شعار شهرداری الکترونیک شروع شد و با شعار آقای قالیباف هم ادامه یافت و مناطق شروع کردند از طریق پیمانکار به اسکن کردن پروندهاشون بدون اینکه تکلیف نرم افزار اصلی برنامه بعد از اتمام اسکن آماده باشه. خلاصه الان اکثر مناطق پرونده هاشون اسکن شده و در هر منطقه نزدیک به دویست میلیون تومان هزینه شده و فعلا تقریبا مسکوت مانده و ۲۲ تا منطقه هر کدام این مبلغ رو هزینه کردن .فکر نکنم مبلغ کمی بشه.

----------------

در زمان آقای احمدی نژاد یک پروژه ای به مناطق ابلاغ شد به نام (( ساماندهی کارگران فصلی )) منطقه ما اقدام به احداث یک ساختمان با هزینه ای نزدیک به پنجاه میلیون تومان کرده در سال ۸۴ که هنوز این ساختمان مورد بهره برداری قرار نگرفته واقعا ما اگه یک میلیون تومان داشته باشیم اونو توی حساب سپرده گذاری نمی ذاریمش تا سود بگیریم....

--------------

یکی از معاونت های شهرداری مناطق معاونت شهرسازی و معماریه که مردم شهرداری رو با این معاونت و البته با معاونت امور شهری می شناسن .

وطیفه این معاونت نظارت بر ساخت و ساز در منطقه است یعنی اگه کسی بخواد کار عمرانی در ملک خودش انجام بده از قبیل نوسازی - تخریب و بازسازی - احداث بنا و ... باید به این قسمت مراجعه کنه.

اولین کاری که این معاونت هم انجام می ده تطبیق درخواست شهروند با طرح های بالادست مثل طرح جامع و طرح تفضیلی  تهران هستش.

چون این معاونت خیلی ارباب رجوع داره پس احتمال خلاف هم توش زیاده و حرف و حدیث هم زیاد داره و معمولا هم مردم از این بخش به دلایل مختلف  ناراضی هستن.

نویسنده : عليرضا در ساعت ۱٠:۳۱ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٤ اردیبهشت ،۱۳۸٦
Comments نظرات ديگران      لینک دائم      افزودن به دلیشس